Warszawska 7 07-415 Grabowo, Ostrołęka,
509844683
szmigiel@wp.pl

Rama montażowa XRD

Rama montażowa XRD

Kategoria:

Opis

Fakro:

Rama XRD przeznaczona do okien do płaskich dachów. Umożliwia podniesienie okna ponad stropodach o 15 cm. Skraca do minimum czas potrzebny do montażu okna na dachach, na których konieczne jest podniesienie okna (np. dachy zielone, żwirowe).

  • Uniwersalność konstrukcji ramy XRD pozwala na nakładanie na siebie ram, w celu uzyskania wyższej podstawy pod okno. Maksymalnie można nałożyć dwie ramy. Wydłużony element ramy tzw. „płetwa” pozwala połączyć podstawę z hydroizolacją dachu.
  • Rama XRD/W zapewnia większą stabilność i sztywność podstawy pod oknem w porównaniu do zwykłej ramy XRD, co zwiększa komfort użytkowania. Umożliwia zespolenie 3 ram pod jednym oknem.
  • Profil ram XRD i XRD/W został wykonany z materiału przetworzonego (z recyklingu, kolor szary), dzięki temu produkt jest przyjazny dla środowiska. Wnętrze profilu ramy XRD wypełnione jest materiałem termoizolacyjnym (polistyren). Różnicą pomiędzy ramami jest zastosowanie w XRD/W impregnowanych bloczków drewnianych. Bloczki są dopasowane rozmiarowo do komór profilu ramy zwiększając jej sztywność.
  • Ramy dopasowane są do standardowych rozmiarów okien do płaskich dachów. Istnieje możliwość wykonania nietypowego rozmiaru ram.

 

 

 

Charakterystyka:

 

  • przeznaczona do okien typu F i typu C;
  • pozwala na podniesienie okna, umożliwiając montaż np. na zielonym dachu. Można połączyć maksymalnie dwie podstawy XRD;
  • szeroka oferta rozmiarów.

Rama montażowa XRD przeznaczona do okien płaskich - FAKRO

 

wydłużony element ramy tzw. „płetwa” pozwala połączyć podstawę z hydroizolacją dachu.

Rama montażowa XRD przeznaczona do okien płaskich - FAKRO

 

w przypadku budowy wyższej ramy, odcinamy po obwodzie wystającą część tzw. „płetwę” i nakładamy ramy na siebie.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Rama montażowa XRD”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zadzwoń